KURUMSAL Neden Mahall ?

Tekrarı mümkün olmayan en güzel anların yeni mimarı biziz. Sizleri dinliyor, hissediyor ve hayallerinizdeki mükemmelliği birlikte oluşturup birlikte yaşıyoruz. Uzun zamandır faaliyet gösterdiğimiz organizasyon sektöründeki tecrübemiz, bilgi ve en modern ekipmanlarımız ile sizlere talep ettiğiniz her türlü hizmeti sağlayabiliyoruz.

Modern salonumuz, 1000 kişilik kapalı ve 1500 kişilik teras alanı ile, Klasik salonumuz, 1000 kişilik kapalı ve 1000 kişilik teras alanı ile her köşesi siz misafirlerimizi memnun etmek için düzenlenmiştir. Salonlarımız davetli sayınıza göre bölünebilme özelliğe sahiptir. Şehrin en işlek caddesi olan Sivas Caddesi üzerinde olup ulaşımı çok rahat lokasyondadır. 6 metre tavan yüksekliğine sahip ferah ve geniş salonumuzda geleneksel menülerimiz, tasarım masalarımız, fotoğraf çekimi ekibi ve size özel düğün pastası ile en unutulmaz gününüze eşlik ediyoruz.

Salon ve teraslarımız; evlilik törenleri (düğünler), nişan törenleri, sünnet düğünleri, kına gecesi, şirket ve bayi toplantları, konserler, parti, mezuniyet töreni, konsept etkinlikler, doğum günü partisi, özel gün yemekleri, vakıf ve dernek organizasyonları ve tüm özel toplantı ve davetlere ev sahipliği yapmaktadır.

Geleneksel ve modern sunumun birleştiği yeni bir tarz ve yeni bir yaklaşım Garden Mahall İftar sofralarında sizlerle. Salondan çıkılan teras balkonumuz, Ramazana özel hazırlanmış organik ve yöresel Kayseri lezzetlerimiz ile özlediğiniz iftarları unutamayacağınız bir atmosferde yaşayacaksınız.

git Yukarı
git Yukarı
Close Büyüt