Mahall Hizmetlerimiz

Tekrarı mümkün olmayan en güzel anların yeni mimarı biziz. Sizleri dinliyor, hissediyor ve hayallerinizdeki mükemmelliği birlikte oluşturup birlikte yaşıyoruz. Uzun zamandır faaliyet gösterdiğimiz organizasyon sektöründeki tecrübemiz ile sizlere talep ettiğiniz her türlü hizmeti sağlayabiliyoruz.

Mahall DÜĞÜN Mahall
Aşkını tıpkı bir masal gibi yaşayanların, en özel günleri de elbette kusursuz olmalı 🥰
Mahall KINA Mahall
Uzun zamandır hayalini kurduğunuz ve en şık detayların yer aldığı o özel günde, istediğiniz konseptlerle Mahall Balo Salonu sizinle! 🌼
MAHALL NİŞAN MAHALL
Özenle seçilen her bir detay, tıpkı aşk gibi aklınıza ve kalbinize kazınacak! 💖
mahall Sünnet mahall
Bizleri Mahall Balo Salonu olarak, en çok mutlu eden şey en güzel günlerinizde yanınızda olabilmek! Tüm özel günlerinize neyin yakıştığını biliyoruz ve sizlere tüm bunları sunmaktan mutluluk duyuyoruz 🌹
Toplantı, Davetler, Şirket, Bayii ÖZEL GÜN YEMEKLERİ Toplantı, Davetler, Şirket, Bayii
Salon ve teraslarımız; evlilik törenleri, nişan törenleri, sünnet düğünleri, kına gecesi, şirket ve bayi toplantıları, konserler, parti, mezuniyet töreni, konsept etkinlikler, doğum günü partisi, özel gün yemekleri, vakıf ve dernek organizasyonları ve tüm özel toplantı ve davetlere ev sahipliği yapmaktadır.
Kutlanmaya değer günler ETKİNLİKLER Kutlanmaya değer günler
Salon ve teraslarımız; evlilik törenleri (düğünler), nişan törenleri, sünnet düğünleri, kına gecesi, şirket ve bayi toplantıları, konserler, parti, mezuniyet töreni, konsept etkinlikler, doğum günü partisi, özel gün yemekleri, vakıf ve dernek organizasyonları ve tüm özel toplantı ve davetlere ev sahipliği yapmaktadır.
Dillere destan lezzetler MAHALL MUTFAK Dillere destan lezzetler
Mahall mutfakta, en önemli günlerinize yakışacak, lezzetinden ödün vermeyen tatlar sunuyoruz 💖

olmazsa olmazlarımız temel hizmetlerimiz

Wı-fı

otopark

vestiyer hizmeti

içecek ikramı
 
mescit

git Yukarı
git Yukarı
Close Büyüt